Nowy Rok, Noworoczne Życzenia, nowe wyzwania…


I już. Zmiana kalendarza i mamy nowy 2016 rok. Dobry moment na wyznaczenie kolejnych celów i zweryfikowanie czy te z początku 2015 zostały chociaż w części zrealizowane.

 

Ale na wstępie życzę Wam i sobie wielu radości, a przede wszystkim dużo wolnego czasu. Czasu, byśmy mogli spędzić go w większej ilości w gronie rodziny i przyjaciół. Byśmy mieli go więcej m.in. do smakowania muzycznych specjałów czy to wysublimowanych jak z filharmonii tudzież recitalu jazzowego, przez intensywne koncerty rockowe po powszednie dźwięki i melodie wyśpiewywane z naszymi dziećmi. A od tego radość w naszych sercach sama będzie się zjawiać;)

 

Nowy rok, nowe wyzwania… Dobry moment by zrealizować wcześniejszą obietnicę, czyli systematyczność w dzieleniu się z Wami moimi muzycznymi pasjami. Wydarzeń było bez liku, może i dlatego brak o nich chociażby wzmianki. Ale już na dniach m.in. o przygotowaniach do (już zeszłorocznej) Pasterki na Złotej w Lublinie, kilka słów o samej Pasterce, o dziecięcych dylematach czyli „skrzypce, puzon, czy wiolonczela” , a także o koncercie Korteza – zaskakującym, magicznym i co najważniejsze wysłuchanym razem z dziećmi.

Będzie się działo:)

Zostaw komentarz