O nas

Nazywam się Joanna Głogowska-Szychta. Jestem absolwentką muzycznych studiów wyższych (kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej na specjalności Prowadzenie Zespołów Wokalnych i Wokalno- Instrumentalnych, zakończone tytułem magistra; ukończone zajęcia bloku pedagogicznego), Podyplomowych Studiów Emisji Głosu w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie w klasie śpiewu solowego  u Pani Prof. Aliny Naumowicz, gdzie uzyskałam dyplomu muzyka.

Szlify sceniczne odbierałam w trakcie niezliczonych koncertów podczas nauki w szkole muzycznej oraz studiów uświetniając śpiewem różnorakie uroczystości (śluby, wieczory poezji, jubileusze małżeńskie w salach Trybunału Koronnego itp.) oraz podczas dwuletniej pracy na stanowisku Artystki Chóru w Teatrze Muzycznym w Lublinie pod okiem Prof. Zofii Bernatowicz i Maestro Jacka Bonieckiego.

Od kilku lat pracuję jako nauczyciel pianina i śpiewu solowego dla dzieci i młodzieży w Lublinie i najbliższych okolicach, z sukcesami prowadzę Szkolny Chór Lorien w I L.O. im St. Staszica w Lublinie, oraz od 2007 roku z przerwami jestem korepetytorem Akademickiego Chóru Politechniki Lubelskiej. Oprócz tego od 2008 roku przygotowuję i dyryguję orkiestrą i chórem tworzących oprawę muzyczną liturgii Świąt Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy w Bazylice oo. Dominikanów na Starym Mieście w Lublinie.

W celu lepszej koordynacji wielu projektów, w których biorę czynny udział oraz wykorzystania potencjału muzycznego drzemiącego we mnie oraz moich znajomych – wyśmienitych muzykach powstała firma EduMusic.

Szeroka oferta muzyczna tj. od usług edukacyjnych, wykonań artystycznych po doradztwo w zakresie wyboru sprzętu muzycznego skierowana jest do osób indywidualnych, placówek oświatowo-wychowawczych oraz przedsiębiorców.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami.